Nazywam się Patrycja Pająk-Moroń.

Jestem magistrem psychologii oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym.   Lubię ludzi, takich jakimi są. Zawsze lubiłam i potrafiłam słuchać innych ludzi. Z tego powodu wybrałam i ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Śląskim.

Zawsze interesowała mnie pomoc ludziom. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Chorzowie, Poradni Leczenia Uzależnień przy Centrum Psychiatrii w Katowicach, w placówce rodzinnej dla dzieci w Rudzie Śląskiej Bielszowicach, a także w Poradni i na Oddziale dziennym leczenia nerwic Feniks w Katowicach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej należącej do European Association for Cognitive and Behavioural Therapies.

Do swojej pracy z każdym klientem podchodzę z oddaniem i zaangażowaniem. Jestem otwarta i tolerancyjna- nie osądzam, nie oceniam i wiem, że nie ma błahych problemów ani głupich pytań. Wiem, że każdy człowiek ma swoją unikalną i niepowtarzalną naturę i dlatego szanuję Twoje prawo do bycia sobą- nie będę Cię zmieniać, pomogę Ci być takim jakim chcesz się stać. Mam dla Ciebie indywidualne podejście, zapewnię Ci dyskrecję, dostosuję częstotliwość sesji do twojego problemu, zapewniam elastyczny godzinowo grafik- tak wizyty poza ustalonymi na stronie godzinami są możliwe po uzgodnieniu. Rozwijam się by lepiej pomagać więc stale się szkolę i  superwizuję pracę terapeutyczną

Zadbam byś zawsze czuł się w moim gabinecie wysłuchany, ważny, zrozumiany i akceptowany. Nad czym pomogę Ci popracować?

  • Masz problemy i trudności w życiu zawodowym czy relacjach w związku.
  • Jeśli masz od pewnego czasu złe samopoczucie, nie masz sił wypełniać codziennych obowiązków, kontakty z bliskimi osobami przestały Cie cieszyć, hobby czy rzeczy które dawały Ci radość straciły smak, odczuwasz bezsens.
  • Towarzyszą Ci różnego rodzaju lęki (np. przed ludźmi, konkretnymi sytuacjami czy miejscami).
  • Miałeś przykre doświadczenia życiowe i chcesz lepiej zrozumieć ich wpływ na obecne życie by zacząć żyć pełniej.
  • Dokuczają Ci natrętne myśli lub kompulsywne zachowania, których mimo starań nie umiesz się pozbyć.
  • Byłeś uczestnikiem bądź świadkiem zdarzeń trudnych- granicznych, które sprawiają, że nie możesz normalnie funkcjonować.
Adres:

Henryka Dulęby 7,

Katowice 40-833 

Zadzwoń:

+48 887 555 525

Napisz

PatrycjaPM@wyslucham.pl